Queens Of The Stone Age přijedou v červnu do Prahy
Publikováno: Neděle, 11.02. 2018 - 21:49:54
Rubrika: Aktuality


Text: D-Smack-U Promotion

Stovky úžasných koncertů, výpadky paměti, nevysvětlená zranění, rok dlouhá zajížďka s Iggy Popem a pěkná řádka nominací na Grammy. QUEENS OF THE STONE AGE se vynořili z pouště nově zjizvení a podivně krásnější na svém šťastném sedmém albu Villains, které tuzemskému publiku představí živě 20. června ve Foru Karlín v Praze. Vstupenky za 990 Kč + poplatky jsou v předprodejích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 1100 Kč.

„Název Villains (Darebáci) není politické stanovisko. Nemá to co dělat s Trumpem ani s jinou podobnou sračkou. Je to jednoduše 1) slovo, které fantasticky vypadá, a 2) komentář tří verzí každého scénáře: tvé, mé a o co ve skutečnosti šlo... Všichni potřebují něco nebo někoho, komu mohou nadávat – svého darebáka –, tak to vždycky je. Ovládnout to nemůžete. Jediná věc, kterou můžete ovládnout, je to, že vás pustí ta naštvanost," říká k názvu nového alba Queens Of The Stone Age jejich frontman Joshua Homme.

Desku produkoval Mark Ronson, koprodukoval Mark Rankin a míchal Alan Moulder, Villains je prvním albem Queens Of The Stone Age od alba z roku 2013. ...Like Clockwork přineslo skupině první příčku za album v USA, Austrálii, Belgii, Irsku, Portugalsku a Skotsku. Druhé místo pak obsadilo v Británii, Kanadě, Švýcarsku, Norsku, Novém Zélandu, Finsku atd. ...Like Clockwork vzala kolem světa skupina v tomto složení – Joshua Homme (zakladatel, kytarista, zpěvák, textař), Troy Van Leeuwen (kytara, klávesy), Michael Shuman (basová kytara), Dean Fertita (klávesy, kytara), Jon Theodore (bicí). Stejná sestava stojí i za novým albem, jen se snažila znít trochu jinak.

O Queens Of The Stone Age Ronson říká: „Queens byli a jsou moje nejoblíbenější rock'n'rollová kapela od doby, co jsem v létě 2000 zašel do krámu s deskami Tower na Sunset Boulevard a koupil si Rated R, takže to byl celkem surreální zážitek, když mě přivítali ve svém tajném pirátském klanu, nebo podle Joshe v 'Jacuzzi'. Ale já věděl, že jen fanouškovství mě v 'Jacuzzi' neudrží. Účast na tvoření mého dosud nejoblíbenějšího alba Queens bylo jako sen – těžký, temný, krásný sen."

Více info:
www.qotsa.com
www.facebook.com/qotsa
www.forumkarlin.cz
www.facebook.com/forumkarlin
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion
www.goout.net/cs/listky/queens-of-the-stone-age/twtb

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=9185