Vyprodaný koncert Fu Manchu se pro velký zájem přesouvá do Storm Clubu
Publikováno: Sobota, 10.02. 2018 - 19:44:03
Rubrika: Aktuality


Text: D-Smack-U Promotion

V těchto dnech vychází jihokalifornské hardrockové legendě FU MANCHU 12. studiové album Clone Of The Universe. Deska vychází 9. února 2018 na jejich vlastním labelu The Dojo Records. Nahrávka je první po 4 letech od vydání desky Gigantoid v roce 2014. 14. března mají Fu Manchu v rámci svého celosvětového turné zavítat také do Prahy, avšak jejich koncert na strahovské Sedmičce byl brzy vyprodán, a přesouvá se tak do žižkovského klubu Storm. Další série vstupenek je v prodeji za 300 Kč + poplatky na www.goout.cz.

Clone Of The Universe je novou kapitolou pro pionýry 'fuzz rocku' – mísí přímočarý rock s nečekanými hudebními zvraty, a to v Donʼt Panic a (I've Been) Hexed, v dynamicky komplexních skladbách Clone Of The Universe a Slower Than Light. Centrální skladbou alba je Il Mostro Atomico, 18 minut a 8 sekund dlouhá kompozice, ve které hostuje fenomenální Alex Lifeson, kytarista a skladatel legendární skupiny Rush. Album je jejich dosud nejtvrdším dílem, tvoří ho čtyři rozdílné části. Skupina od svého založení v roce 1990 hranice svého 'fuzz and wah' soundu neustále rozšiřuje.

Album nahráli a produkovali Fu Manchu a Jim Monroe v The Racket Room v Santa Ana v Kalifornii s dalšími nahrávkami pod dohledem Andrewa Giacumakise v Susstudio v Simi Valley CA. Album vyjde celosvětově jako streaming, vinyl a CD na labelu kapely At The Dojo Records. Fu Manchu tvoří Scott Hill (zpěv, kytara) Bob Balch (kytary), Brad Davis (basová kytara) a Scott Reeder (bicí a perkuse).

Více info:
www.fu-manchu.com
www.facebook.com/FuManchuBand
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion
www.goout.net/cs/listky/fu-manchu/ivtb

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=9179