The Unholy Preachers budou křtít na strahovské Sedmičce
Publikováno: Středa, 10.01. 2018 - 21:38:10
Rubrika: Aktuality


Text: Ladrogang

Porodní křeče THE UNHOLY PREACHERS trvaly o trochu déle, než se očekávalo, ale nakonec je to přece jenom venku. S úlevou oznamujeme, že se pražské nesvaté stolici speed rock'n'rollu podařilo dotáhnout vinylovou EP trilogii Fuckin' Amen Baby ke zdárnému konci a závěrečný monumentální křest proběhne třináctou lednovou noc, kde jinde než na božské Sedmičce.

Achtung, achtung! Doporučujeme rozhodně neprošvihnout. Nejen že velmi výjimečně část koncertu odehraje bývalý kytarista, šéf šéfů, Mr. Kuba Zámrský, ale bude se jednat o poslední koncert před výraznou tvůrčí pauzou, protože 'Zvrhlí kazatelé' potřebují zamakat na nové desce a vůbec se rozhodnout, jakým směrem se tenhle chlastem poháněný kočár bude řítit dál.

Drahým hostem show bude autor kulervoucího kytarového sólíčka z nového EPčka, mladý pán Tomáš Hamernik, v hudebním světě známý z bombastických Dirty Blondes.

Warning, warning! Very very speciálním hostem večera (ne, zde se nedá použít slovo 'support' v obvyklém smyslu slova) budou divé ženy SOUR BITCH – masakrální punkrockové natíračky všeho a všech, kteréžto slaví 10 let a při té příležitosti do nás hodlají napumpovat hity tutové z nové desky Tough Love a svým kolegáčkům slavnostně pokřtí jejich třetí, černé, kulaté EP děťátko.

Jako vždy se o afterparty postará MR. PLASŤÁK – DJ všemi kvalitními punk rocky mazaný. Vaše poslední rozhřešení je na spadnutí. Přijďte, nebo zůstaňte zalezlí navždy.

The Unholy Preachers, Sour Bitch – křest EP Fuckin' Amen Baby III
– sobota 13. 1. 2018, 19.00 hod. – klub 007 Strahov, vstupné 130 Kč

FB událost – www.facebook.com/events/488290701553860

Související odkazy:
www.bandzone.cz/theunholypreachers
www.facebook.com/TheUnholyPreachers
www.bandzone.cz/sourbitch
www.facebook.com/sourbcz
www.ladrogang.cz
www.klub007strahov.cz

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=9097