Michal Ambrož a Hudba Praha chystají vánoční koncert v Paláci Akropolis
Publikováno: Sobota, 11.11. 2017 - 17:15:24
Rubrika: Aktuality


Text: Zdena Selingerová

HUDBA PRAHA Michala Ambrože zve hudební fanoušky na nyní již tradiční vánoční koncert v pražském Paláci Akropolis. A aby pozvánka nebyla tak suchá, připravili si pro vás nový videoklip. Ten vznikl v průběhu roku v psychiatrické léčebně Bohnice a právě v pražském Paláci Akropolis.

Obrazovou formou byla obdařena skladba Degenerace z posledního studiového alba Michala Ambrože a Davida Kollera Srdeční příběh. Uvidíte v něm obnovenou sestavu Hudby Praha, se kterou Michal Ambrož absolvoval letošní jarní turné po České republice. Kameramanem, režisérem a producentem v jedné osobě je Martin Benc.

Link na videoklip je zde: www.youtube.com/watch?v=Inb3f48wbL0

Vánoční koncert je naplánován na 18. prosince 2017 a již nyní potvrzenými milými hosty budou David Koller a Michal Prokop. Uslyšíte průřez tvorbou Michala Ambrože a Hudby Praha staré i nové éry a chybět nebudou skladby z kritikou oceňovaného posledního studiového alba Srdeční příběh. Svůj prostor dostanou i hosté, tedy David Koller a Michal Prokop. O podobě a rozsahu setlistu Hudby Praha, Davida Kollera a Michala Prokopa a dalších hostech budeme dále informovat.

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=8910