MetalGate uvádí: Winter Is Coming Tour
Publikováno: Čtvrtek, 09.11. 2017 - 20:28:07
Rubrika: Aktuality


Text: MetalGate

Společné víkendové turné ARCH OF HELL, AWRIZIS a SECRET OF DARKNESS se chystá na přelom listopadu a prosince. Mezi potvrzenými zastávkami jsou koncerty v Hodoníně, Brně, Třinci, Šumperku, Kolíně, Jaroměři a Valašském Meziříčí. Fanoušci se mohou těšit na nové skladby, které kapely na tomto turné představí, a též na benefiční tomboly na každém vystoupení.

S ohledem na nový materiál jsou nejdál hybridmetaloví Awrizis (pod pojmem hybrid metal lze rozumět kombinaci groove a melodic death metalu). Tito borci finišují s novou deskou, jež se objeví zkraje roku 2018. Nové skladby si fanoušci budou moct vychutnat poprvé již na Winter Is Coming Tour.

Pražští melodic/blackened/deathmetalisté Secret Of Darkness se též činí, pilně zkoušejí a dávají dohromady nové songy. Nějaká ta ochutnávka aktuální tvorby je rovněž přislíbená již pro nadcházející koncerty.

Sedmičlenní Arch Of Hell, známí pro svou kombinaci melodického deathu a symphonicu, pak vyrazí na zteč se staronovým materiálem. Fanoušky hojně poptávaný debut One Day je již nějakou dobu vyprodaný. Do podzimních koncertů proto kapela vyrazí s jeho reedicí. A jak to u reedicí bývá, nějaký ten nový bonusový materiál se vždy najde.

Mimo tento 'metalgejtí' trojlístek se na jednotlivých akcích představí i místní formace, takže o pestrý hudební zážitek a pořádný nářez nebude nikde nouze. Bez zajímavosti nezůstává ani fakt, že součástí všech koncertů budou benefiční tomboly, jejichž výtěžek bude věnován na podporu péče o malého Adámka, který se dostal do kómatu. Více informací zde:
www.facebook.com/jana.kulichova.180/posts/10204333917225490

Seznam zastávek Winter Is Coming Tour:
17. 11. 2017 – Hodonín, Nautillus (+ JOVANERA, KONFRONT)
18. 11. 2017 – Brno, Favál (Waiting For The Winter: SECRETS OF SEPARATION, INNERSPHERE)
24. 11. 2017 – Třinec, Barrocko (+ DISOLATION)
25. 11. 2017 – Šumperk, H Club (+ SHOO-IN)
08. 12. 2017 – Kolín, Bar Pod Hodinama (+ KAZISVĚT)
09. 12. 2017 – Jaroměř, Nároďák (+ SHOO-IN)
22. 12. 2017 – Valašské Meziříčí, M-klub (+ BLACK ADDER, bez Secret Of Darkness)

Turné sledujte na Facebooku zde:
www.facebook.com/events/127091451289511

Winter Is Coming je další z víkendových tour, které vznikají ze spolupráce českého vydavatelství a koncertní agentury MetalGate se svými kapelami. Navazuje tak na předchozí Dreamscapes Tour (Ador Dorath, Six Degrees Of Separation a Postcards From Arkham) a Spring Storm Tour (Tortharry, Six Degrees Of Separation a InnerSphere).

Související odkazy:
www.facebook.com/archofhellofficial
www.facebook.com/AWRIZIS
www.facebook.com/secretofdarkness
www.metalgate.cz
www.mgbooking.cz

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=8908