ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


WOLFARIAN
  – Beyond The Ninth Wave

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Další letní smršť s Metal Madness
Publikoval: JO - Úterý, 05.06. 2018 - 07:47:29
Rubrika: Aktuality

Text: Milan 'Bhut' Snopek

K letním jistotám a tuzemským tradicím patří i sušický festival Metal Madness. Letos proběhne již pátý ročník, ke kterému budou patřit všechna tradiční know-how, jimiž festival disponuje. V první řadě jde o pestrou hudební nabídku, která je schopna uspokojit veškeré metalové nadšence a maniaky. Prostor dostane desítka kapel napříč styly v zastoupení jak mladé krve, tak zažitých matadorů. Celá akce proběhne, tak jako obvykle, v oblíbeném a velmi útulném prostředí ostrova Santos v Sušici. Toto místo vás pohltí svým kultivovaným zázemím s občerstvením, širokou škálou aktivit pro děti, které jsou pochopitelně vítány, neb každá nová generace milovníků kytarové hudby je důležitá. Slovní spojení rodinná atmosféra tu tak dostává jasnou podobu a hmatatelnou funkci. O zvuk bude, jako již tradičně, kvalitně pečováno. Zkrátka vše nabádá k tomu, aby i vaše uši zavítaly do hvozdů šumavských a v poklidu vstřebávaly libé zvuky metalové.

Hlavní hvězdou večera bude německá stálice FLESHCRAWL. Syrový death metal klokotající pod tímto názvem se na scéně objevuje v roce '91, byť historie kapely sahá až do roku 1987. Povinnost pro všechny fanoušky Bolt Thrower nebo Dismember.
www.fleshcrawl.net
www.facebook.com/Fleshcrawl

Jméno GODLESS TRUTH by nemělo uniknout žádnému milovníkovi domácí death/grindové scény. Fungují už nějaký ten čas, po který, pochopitelně krom častého koncertování nejen po ČR, stihli vydat velmi silná a vysoce ceněná alba. Mimochodem, po loňském návratu právě ve studiu pracují na novém materiálu. Jak devastačně fungují i naživo, si rozhodně nemůžete nechat ujít.
www.bandzone.cz/godlesstruth
www.facebook.com/godlesstruthofficial

POPPY SEED GRINDER je už dle názvu death/grindová drtička. Nově prošla personální rošádou, která však kapele nijak neubrala na síle a dala vzniknout masivnímu albu Bleeding Civilization. Brutal death je to, co si zasloužíte.
www.bandzone.cz/poppyseedgrinder
www.facebook.com/PoppySeedGrinder

Špinavý crust v podání MÖRKHIMMEL nabírá na čím dál větší oblíbenosti. Kapela, která sklízí květy úspěchu i za našimi hranicemi, čehož je důkazem nejeden koncert mimo ČR. Zlo zkřiví crust, co rozezní ostří černé kosy.
www.morkhimmel.cz
www.bandzone.cz/morkhimmel
www.facebook.com/M%C3%96RKHIMMEL-244047232287427

Smečku jménem ASGARD lze na našich pódiích vídat už vpravdě delší dobu. Svůj svérázný black hrnou od konce osmdesátých let, kdy ve svých textech už vystřídali celou řadu tajuplných příběhů. Přijďte si poslechnout vybrané kousky pod širé nebe a koruny stromů Santosu.
www.bandzone.cz/asgard
www.facebook.com/Asgard-159798407688

Thrash metal v ultrarychlém podání zajistí STOLEN LIVES. Svižný výplach, co nenechá v klidu ani jeden obratel. Buďte náležitě rozcvičeni, protože tohle vás ve statické poloze rozhodně nenechá.
www.bandzone.cz/stolenlives
www.facebook.com/stolenlivesband

Pamětníci druhého ročníku Metal Madness si jistě vzpomenou na anti-disco kapelu SHAMPOON KILLER. Jejich zarputilý brutální death bude k mání i tentokrát. Hrozba všech duplexáků a metrosexuálů to na vás vyvalí bez servítků. Dvojice vokálů, co řežou jak pila, se zaryje do hrdel navoněných a značkových jedinců.
www.bandzone.cz/shampoonkiller
www.facebook.com/Shampoonkiller

Jedna z top thrashových kapel současnosti je jednoznačně LAID TO WASTE. Tohle plzeňské komando vám představí vše, co je v daném žánru zapotřebí a co od něj očekáváme. Agrese, rychlost a chytlavost.
www.bandzone.cz/laidtowaste
www.facebook.com/laidtowastethrash

Ani syrový grindcore nezůstane bez povšimnutí. Představí nám jej našlápnutí KAOSQUAD, kteří v jižních i západních končinách naší země mají již nemalé jméno. Přímí následovníci carcasského stylu vás zvou k běsnění pod pódiem.
www.bandzone.cz/kaosquad

A že se dává prostor i mladým nadějím, to deklaruje právě účast thrashové bandy REFORE. Kapela, jejíž členové mají občanky teprve chvíli, vám ukáže, jaký vliv na ně má stará škola Slayer nebo Kreator. Z téhle muziky to sálá na sto honů. Přijďte zahrozit!
www.bandzone.cz/refore

Souhrn:
Metal Madness V 2018
kdy – 25. 8. 2018
kde – ostrov Santos, Sušice
v kolik – 13.00–24.00
za kolik – 290 Kč /děti zdarma

www.mortifilia.cz/metal-madness


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund