ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


WOLFARIAN
  – Beyond The Ninth Wave

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Jakub Ondra představuje klip k písni Reasons To Love You
Publikoval: JO - Úterý, 05.06. 2018 - 07:41:01
Rubrika: Aktuality

Text: Karen Mchitarjan
Foto: archiv Jakuba Ondry

Zpěvák JAKUB ONDRA si plní své sny. Nejenže počátkem letošního roku vydal písničku Reasons To Love You, která se přes noc zařadila mezi nejhranější hity českých rádií, nyní ke své písni vydává i videoklip, za kterým stojí produkční společnost All 4 Bands. A stejně jako u písničky jde o světovou kvalitu!

Reasons To Love You – tak se jmenuje písnička, která zní v posledních týdnech doslova ze všech rádií. A ačkoliv se může kvůli dokonalé angličtině a stylu hudby zdát, že za tímto počinem stojí zahraniční interpret, není tomu tak. Autorem snad největšího hudebního hitu letošního roku je teprve třiadvacetiletý rodák z Prahy Jakub Ondra, který posledních sedm let strávil buskingem, což je výraz pro hraní na ulici.

A právě na ulici potkal i svou múzu, pro kterou Reasons To Love You napsal. „Byla to taková platonická láska k Italce, kterou jsem potkal v Lazise, když jsem hrál u Lago Di Garda. Je vtipné, že písničku vydal právě italský label," prozradil Jakub, který tak připomněl, že za tímto hitem stojí renomované italské vydavatelství Time Records, které jej spojilo s italským tanečním projektem 2Choice.

Ačkoliv se mu i díky tomuto spojení nyní splnil sen dostat své písničky k co největšímu počtu posluchačů, s buskingem rozhodně přestat nehodlá. A to ani po své poslední zkušenosti, kdy byl ve Švýcarsku zatčen, o čemž své fanoušky informoval na svém instagramovém účtu, kde jeho každý krok sleduje na deset tisíc fanoušků.

A ačkoliv situace působila dost dramaticky, Jakub přiznává, že chyba byla i na jeho straně. „Mohl jsem si za to do jisté míry sám, protože jsem měl na pány policisty hloupé řeči a navíc jsem u sebe neměl pas. Ve Švýcarsku se s tím nemazlí," říká Jakub, který ale počítá s tím, že do budoucna se bude muset své vášně na úkor kariéry vzdát.

Teď to ale nebude. „Letos bych chtěl jet do Číny. Rodiče asi trochu kroutí hlavou a mají strach, na druhou stranu mě mají rádi a podporují mě v tom, co dělám," říká talentovaný zpěvák s tím, že zabránit by mu v tom mohla možná přítelkyně, vážný vztah se ale s jeho životním stylem zatím neslučuje. Tak alespoň se fanoušci zase mohou těšit na další pikantní zážitky přímo z první ruky. Jakub totiž o svých cestách pravidelně referuje právě na svém Instagramu.

Videoklip Reasons To Love You www.youtube.com/watch?v=VRQob-BZsuM


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund