inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


MARCO MENDOZA
  – Viva La Rock

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Mirka Valenty

Osobní web Luboše Hnáta

Legendární Public Image Ltd v létě odehrají svůj premiérový koncert v Praze
Publikoval: JO - Neděle, 15.04. 2018 - 20:35:52
Rubrika: Aktuality

Text: D-Smack-U Promotion

U příležitosti 40. výročí založení PUBLIC IMAGE LTD (PIL) Johna Lydona kapela s potěšením oznamuje velké evropské a japonské turné s názvem The Public Image Is Rotten Tour, které začne 30. května v Bristolu. Velkou radost udělají PIL určitě také svým fanouškům v České republice, protože odehrají svůj historicky první koncert v Praze 13. července 2018, kdy vystoupí na pódiu Lucerna Music Baru. Vstupenky za 790 Kč + poplatky jsou na stránkách Lucerna Music Baru a v sítích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 900 Kč.

Další výroční aktivity PIL zahrnují vydání boxsetu mapujícího jejich kariéru a stejnojmenného dokumentu, který bude mít premiéru na festivalu Tribeca Film Festival v New Yorku a který byl již uveden na londýnském festivalu Raindance v roce 2017. Režíroval ho Tabbert Fiiller a dokument bude letos uveden ve vybraných kinech.

Kapela byla naposledy na turné v roce 2016 a to bylo tehdy mnohými považováno za jedno z jejich nejlepších. Nadcházející turné s 32 koncerty zahrnuje i festivalová vystoupení v Británii, Holandsku a Polsku včetně vystoupení na Camden Rocks Festivalu v Londýně.

V roce 2015 kapela vydala desáté studiové album What The World Needs Now..., které následovalo po úspěšném albu z roku 2012 This is PiL, vydaném po dvaceti letech od předešlého počinu. What The World Needs Now... si PIL sami financovali a vydali na svém labelu PiL Official přes distribuci Cargo UK Distribution.

PIL jsou považováni za jednu z nejvlivnějších a nejinovativnějších skupin rockové historie, jejich hudba a vize jim přinesly 5 UK Top 20 singlů a 5 UK Top 20 alb. Neustále se měnící sestava v čele se stálým frontmanem Johnem Lydonem vydala debut First Issue v roce 1978 a v roce 1992 na dvacet let poslední album That What Is Not. Lydon poté v roce 2009 PIL obnovil a vyjel s nimi na turné.

Public Image Ltd jsou John Lydon, Lu Edmonds, Scott Firth a Bruce Smith. Je to nejstabilnější sestava v historii skupiny.

John Lydon – frontman Sex Pistols založil Public Image Ltd v roce 1978. Mimo PIL vydal několik sólových desek. Přináší rovněž masám kvalitní TV programy a je autorem biografie Anger Is An Energy: My Life Uncensored.

Lu Edmonds – multiinstrumentalista a původně kytarista The Damned si zahrál v PIL v roce 1986 na albu Happy? a podílel se jako autor na albu 9.

Bruce Smith – bubeník v The Pop Group a předtím v The Slits se stal členem PIL v roce 1986 a hrál na albech Happy? a 9.

Scott Firth – basový kytarista a multiinstrumentalista, který hrál a spolupracoval s mnoha umělci, jako např. se Stevem Winwoodem, Johnem Martynem a Elvisem Costellem.

Více info:
www.pilofficial.com
www.facebook.com/pilofficial
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion
www.musicbar.cz/program/public-image-ltd-uk


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) František Kovač + Rockshock, 2005 - 2011: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund