inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


INGOTT
  – Na cestě do nebe stavil jsem se v pekle

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Jan Nedvěd prožil nejhorší natáčení! 5 dní v zimě a s noční můrou filmařů
Publikoval: JO - Sobota, 14.04. 2018 - 11:23:12
Rubrika: Aktuality

Text: Kateřina Pifflová
Foto: archiv Jana Nedvěda

Hudebník a skladatel JAN NEDVĚD vydal videoklip ke své druhé písni Všechno, co mám. A dal do něj opravdu všechno. Natáčení trvalo dlouhých pět dní a tým potkaly dvě nejhorší noční můry všech filmařů. Které?

Zpěvák Jan Nedvěd po úspěšném songu Nikdy vydal další píseň. Tentokrát o trochu pomalejší. Ke skladbě Všechno, co mám však natočil velmi propracovaný videoklip, na kterém dělal tým lidí přes pět dní ve velmi těžkých podmínkách – v chladu a přírodě. „V okolí Karlových Varů jsme strávili celkem 5 dní na place. K tomu nepočítám další dny strávené střihem, úpravami a barvením. Je to rozhodně nejsložitější vizuální projekt, který je spojen s mojí hudbou," prozradil Nedvěd, který svými nápady filmaře pořádně potrápil.

Do videa si totiž kromě zajímavých lokací přál děti i zvířata. „Na place jsme měli dvě noční můry všech filmařů, děti a zvířata. Ale způsob, jakým to režisér Jan Anděl ukočíroval, byl bez chyby," uvedl dále s tím, že klip má kromě poutavého děje také poselství.

„Každému z nás se v určitou chvíli něco nedaří, nevěříme si, nejsme si jisti tím, co děláme. Myslíme si, že nejsme dostatečně dobří. To může umocnit naše okolí. Rodiče, spolužáci, kamarádi nás mohou dostat na kolena nevhodným komentářem, nedostatkem taktu nebo prostě tím, že skutečně nevěří v naši výjimečnost. Může to strašně bolet, někdy i dost dlouho, nebo dokonce ovlivnit to, co v životě děláme," svěřil se zpěvák, jenž se inspiroval vlastním příběhem. Sám si nebyl jistý tím, co dělá, a neměl dostatečnou podporu okolí, a tak své sny málem vzdal.

„Stalo se mi to taky, stejně jako každému. Ale našel jsem svoji cestu, něco, co mě baví, v čem si věřím a za co jsem každý den rád," upřesnil a poslal všem svým fanouškům vzkaz. „Dělejte, co vás baví, věřte si. Protože dřív nebo později se objeví někdo, kdo ocení, že dáváte všechno, co máte. A dá vám totéž," uzavřel.

Nedvěd nyní dokazuje, že když se člověk zapře, svých snů dosáhne. Mimo to, že je aktuálně vyhledávaným skladatelem a dělá již na druhé skladbě Kateřiny Rezkové, je součástí hudebního pořadu Coca-Cola Souboj coverů, který vysílá portál NovaPlus.cz. Aktuálně se také věnuje další autorské tvorbě a plánuje vystoupení a koncerty.

Videoklip Všechno, co mám www.youtube.com/watch?v=VPyStSSKu8M


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund