Inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


INGOTT
  – Na cestě do nebe stavil jsem se v pekle

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

David Reece, ex-zpěvák Accept, 23. 2. v Šeříkovce
Publikoval: JO - Pondělí, 05.02. 2018 - 22:30:55
Rubrika: Aktuality

Text: Václav Hadač

Se svou novou skupinou SAINTED SINNERS vydává pouhý rok po úspěšném debutovém albu stejného názvu, jako je název skupiny, bývalý vokalista Accept na albu Eat The Heat David Reece 16. 2. 2018 další desku Back With A Vengence u labelu El Puerto Records. A vy máte možnost si kapelu poslechnout hned týden po vydání alba, a to v pátek 23. 2. 2018 v plzeňské Šeříkovce.

Skupinu Sainted Sinners založili tento americký zpěvák s charismatickým hlasem a nadaný německý kytarista Frank Pané, který zároveň ještě drtí struny u známých Bonfire, kde David nějakou dobu za mikrofonem také působil. Rytmickou sekci tvoří baskytarista Malte Frederik Burkert, hrající též s Ianem Paicem a v Purpendicular, společně s bubeníkem maďarského původu Bercim Hirlemanem.

„Náš cíl bylo vytvářet tvrdší, kytarově orientovaný zvuk," říká Frank Pané. „Věděli jsme, co chceme, určitě je slyšet, že mě ještě víc než na předchozí desce obrovsky ovlivňuje Eddie Van Halen a Randy Rhoads. Určitě je tam i ovlivnění Deep Purple, i když je tentokrát na této desce méně kláves než na té předešlé. V jiných písních na albu je slyšet vliv Rainbow, když v nich zpíval R. J. Dio. Tyto vlivy jsou naprosto přirozené a nejsou plánované."

Klávesy na desce obsluhují hostující Angel Vafeiadis a losangeleský klávesista Eric Ragno, který již mačkal klapky u Alice Coopera, Paula Stanleyho z KISS a u Billyho Gibbonse ze ZZ TOP.

„Jsem opravdu šťastný a spokojený s konečným výsledkem," shrnuje Frank Pané. „Jsme nová kapela a je těžké být dnes uznáván mezi těmi stovkami nových hudebních nahrávek vydaných každý měsíc, takže bychom chtěli učinit prohlášení, že Sainted Sinners je skupina, kterou byste měli vyhledat a poslechnout si ji."

Na koncertě bude také prodáváno a podepisováno nové CD Back With A Vengeance, vydané pouhý týden před koncertem. Jako předkapela vystoupí mistři AOR v ČR – BLACK TIGER z Olomouce. Zároveň ve stejný den, tedy v pátek 23. 2. 2018, zahrají Sainted Sinners od 17.00 hodin akusticky ve středu Plzně v Hudebních nástrojích Houdek, Divadelní 1. Vystoupení je spojeno s podpisovou akcí a prodejem nového CD. Na tuto akci je vstup zdarma.


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund