ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


BLOODY OBSESSION
  – Husaria

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Písničkář a herec Michael Malarkey vystoupí poprvé v Praze
Publikoval: JO - Pátek, 04.08. 2017 - 16:43:08
Rubrika: Aktuality

Text: Michaela Horáková

Americký písničkář MICHAEL MALARKEY, kterého jsme před nedávnem vyzpovídali v Barceloně, se poprvé představí českému publiku s novinkovým albem Mongrels. V pondělí 27. listopadu totiž zavítá do klubu ROXY v Praze, jak uvedla pořádající agentura Fource Entertainment. Dodrží tak slib, který nám dal, když jsme se s ním koncem května setkali. Jeho fanoušci se mají proto na co těšit!

Že je vám toto jméno povědomé i z herecké branže? V tom případě se nemýlíte. Michael se totiž dostal do povědomosti i díky populárnímu seriálu Upíří deníky (The Vampire Diaries), kde ztvárnil postavu Enza. Početnou fanouškovskou základnu potěšilo nastartování jeho kariéry také na hudebním poli. Prvním krokem bylo vydání EP Feed The Flames v roce 2014, o rok později pokračoval s EP Knots. V září tohoto roku vychází jeho dlouho očekávané debutové album Mongrels, které zprostředkuje i pomocí stránky Pledgemusic. Z něj jsme už mohli slyšet první ochutnávky – nejposlouchanější Scars čítá jen na Spotify přes 400 000 přehrání a zazněla i v osmé sérii TVD.

Narodil se sice v Bejrútu v Libanonu Američanovi irského původu a Angličance arabsko-italského původu, rodina se ale usadila v Yellow Springs (Ohio). V roce 2006 odcestoval do Londýna, aby mohl studovat na London Academy Of Music And Dramatic Art. Během svých hereckých začátků se objevil v různých divadelních produkcích jako Spring Storm, Beyond The Horizon, v adaptaci Velký Gatsby v roli Jaye Gatsbyho či v muzikálu Million Dollar Quartet jako Elvis Presley. Dále si zahrál v několika filmech, až se mu naskytla nabídka připojit se k seriálu TVD.

V mládí účinkoval s několika punkovými a hardcorovými kapelami, kde se zdokonalil ve hře na kytaru a začal psát skladby svým neotřelým stylem, kdy se jeho oduševnělé a procítěné texty snoubí s alternativním folkem a rockem.

V prodeji jsou dva druhy vstupenek – klasické za 390 Kč a VIP za 1290 Kč, jejichž součástí je i osobní setkání s možností se vyfotografovat, přednostní vstup na koncert a VIP laminačka. Předprodej probíhá na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

FB událost – www.facebook.com/events/107725763225196


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) František Kovač + Rockshock, 2005 - 2011: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund