inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


BLOODY OBSESSION
  – Husaria

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Skety navrhují fanouškům: Pošlete nás na sever!
Publikoval: JO - Úterý, 16.05. 2017 - 23:20:44
Rubrika: Aktuality

Text: Smart Communication
Foto: Milan Marenčák

Vokální kapela SKETY se stala fenoménem nejen doma, ale v mnoha evropských zemích i Asii. Není tedy divu, že uspěla i v přísném předvýběru dvou soutěžních festivalů ve Skandinávii, na dánském Aarhus Vocal Festivalu a finském Tampere Vocal Music Festivalu. Nyní se Skety rozhodly požádat prostřednictvím HitHitu svoje fanoušky o příspěvek na zajištění tohoto nákladného projektu.

„Festivaly, které jsou jen několik dnů po sobě, si nás vybraly do soutěží, a to je skvělé! Má to ale jeden háček, vše musíme zafinancovat. Letenky, cargo naší techniky, přejezdy půjčenou dodávkou i ubytování na soutěžích, což je zejména v Dánsku docela raketa," říká manažer Sket Lukáš Prachal a dodává s úsměvem: „Tuhle výzvu nechceme ale pustit, a tak, po vzoru našich dávných předchůdců potulných muzikantů, zase tak trochu žebráme a voláme: Dejte nám (na) křídla..." Dodejme ovšem, že Skety nechtějí slevu, tedy pardon – příspěvek zadarmo: na oplátku pro HitHiťáky po soutěžích uspořádají speciální koncert v Jazz Docku, do Skandinávie s sebou vezmou vašeho plyšáka, pošlou vám své nové podepsané CD nebo i to starší, můžete si s nimi zajít na kafe nebo na pivo, pozvat si je do obýváku na domácí koncert nebo si připraví workshop pro vaši vokální skupinu.

Ještě 5 dnů můžete na HitHitu přispět na pomyslné SketAir Force One, které poletí na sever vybojovat mezi 2. a 9. červnem vavříny pro české hlasy! V danou chvíli se Sketám podařilo vybrat necelou polovinu.

Koncert, na který budou mít všichni přispěvatelé vstup za symbolických 100 Kč, se bude konat 13. července od 22.00 hod. v Jazz Docku v Praze. Více informací ke kampani najdete zde:
www.hithit.com/skety

Související weby:
www.aavf.dk/competition/contestants-vocal-groups
www.tamperemusicfestivals.fi
www.skety.cz
www.facebook.com/skety.cz

Skety jsou vokální skupina, která je na české i evropské scéně velmi dobře vidět a slyšet. Patří mezi neúnavné propagátory zpěvu a cappella, kromě řady koncertů pořádá workshopy i vlastní Prague A Cappella Festival. Letos vydala již druhé album Týdytý. Její eponymní debutová deska Skety získala 4 nominace na mezinárodní Ceny CARA, byla vybrána v Picks Of 2016 jako jedna z nejvýraznějších kapel a Český rozhlas ji v anketě Legendy Nočního proudu označil za 'Objev roku 2016'. V roce 2014 zvítězily Skety v kategorii Jazz na soutěži Vokal Total v Grazu a loni byly pozvány na turné po Tchaj-wanu.


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) František Kovač + Rockshock, 2005 - 2011: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund