ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


BLOODY OBSESSION
  – Husaria

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Komu dá hlas porotce Tomáš Klus? Dozvíte se během finálového večera Czechtalentu
Publikoval: JO - Pondělí, 15.05. 2017 - 22:25:54
Rubrika: Aktuality

Text: Turner

Letošní 22. ročník české talentové soutěže Czechtalent 2017 vyvrcholí slavnostním finálovým galavečerem 20. května ve zlínském Kongresovém centru. Začátek souboje o letošní největší český hudební talent odstartuje v 19.00 hod. Do finále postoupilo 12 finalistů a jeden náhradník (seznam najdete zde: www.czechtalent.cz), ze kterých bude vybírat odborná porota ve složení Tomáš Klus, Petr Malásek, Dana Morávková, Miloš Skalka, Jitka Benešová a další odborníci.

Koncertní vystoupení samotných finalistů doplní i samostatnými hudebními sety výherci Czechtalentu TOMÁŠ KLUS, MARKÉTA PEŠKOVÁ a LUDĚK MINKA. Vstupenky na tuto výjimečnou událost lze stále ještě zakoupit v síti Ticketpro ( www.ticketpro.cz).

Jak vzpomíná Tomáš Klus na vítězství v Czechtalentu a co si o soutěži myslí? „Byl to pro mne začátek jednoho velkého dobrodružství. Myslím, že je to jedna z mála soutěží, kde máte šanci potkat někoho, kdo to s 'pomocí vám a vašemu talentu', myslí opravdu vážně. V mém případě to byl Luděk Malár, kterej slíbil, a slíbené dodržel."

A jak naopak vzpomínají na vítězství Tomáše Kluse? Za porotce doplňuje Petr Malásek: „Živě si pamatuji, jak jako poslední soutěžící v mírně nevýrazném ročníku vystoupil kluk jen s kytarou a naprosto zbořil sál. Ten kluk se jmenoval Tomáš Klus a díky němu se tento večer stal jedním z nejvýraznějších. Je radost být u takovýchto momentů..."

Jak obtížné je pořádat každoroční hudební soutěž a proč ho to pořád baví, popisuje Luděk Malár, zakladatel a prezident soutěže: „Čím dál tím obtížnější je získat finance. Museli jsme spoustu doprovodných akcí zrušit a nechat jen samotný finálový večer. Dříve probíhaly celý týden doprovodné akce, různé koncerty, promítání filmů, ale třeba i dětská pěvecká soutěž. Teď jsem rád, když zvládneme finálový večer. Nevím, jestli je to nejjednodušší, ale nemusím přemlouvat osobnosti z hudební branže, aby přijely do poroty. Pokud mohou, účastní se. Navíc jsou už taková poměrně sehraná parta, kolem které je skvělá nálada. Ano, vždy, když už mám chuť to zabalit, si řeknu: ‚Co když se zase objeví nějaký talent?' No a tak jedu zase dál."

Vstupenky na finálový večer souboje o největší český hudební talent – 22. ročník Czechtalentu, který se bude konat 20. května od 19.00 hod. v Kongresovém centru ve Zlíně, lze zakoupit v síti Ticketpro.


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) František Kovač + Rockshock, 2005 - 2011: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund