ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


BLOODY OBSESSION
  – Husaria

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Metal Make-Up predstavíme prvý krát na festivale Rock pod Kameňom
Publikoval: JO - Neděle, 14.05. 2017 - 23:46:01
Rubrika: Aktuality

Text: Pavol Dráb

ARCH ENEMY, NENA, AMORPHIS, AXXIS, BACK:N:BLACK, BLUES PILLS, WANASTOWI VJECY – na tieto kapely a hudobníkov sa môžu tešiť fanúšikovia na jednom z najlepších a najpopulárnejších slovenských festivalov. Hviezdy medzinárodného hudobného festivalu Rock pod Kameňom zahrajú na pätnástom ročníku, ktorý prebehne od 2. do 4. augusta 2017 opäť v unikátnom prírodno-rekreačnom areáli rybníkov v Snine. Rockový magazín Spark po roku znova dotvorí metalové prostredie a predstaví svoju novinku exkluzívne po prvýkrát na Slovensku.

Nie len pre fanúšikov metalových speváčok sme pripravili úplne nový projekt Metal Make-Up. Jedná sa o novú reláciu našej Spark TV. Tá vám dovolí nahliadnuť do tajomstiev líčenia, účesov, tetovania alebo obliekania speváčok, ale i spevákov. Súčasne sa Metal Make-Up stáva i samostatnou komunitou, ktorá združuje všetkých, čo sa zaujímajú o metalovú módu a lifestyle," hovorí Míra Nečas zo Sparku.

Metal Make-Up www.youtube.com

V novom väčšom stane Spark/Fakker nájdete v ponuke merchandise, metal make-up aj mnohé prekvapenia. „Pre našich návštevníkov sme spoločne s tímom Spark vymysleli viacero prekvapení, aby sa cítili čo najpríjemnejšie. Po minuloročnom záujme sa zväčší stan Spark/Fakker s merchandise, výnimočné zľavy na predplatné časopisov iba na festivale a exkluzívna novinka Metal Make-Up pre naše nežné polovičky priamo na mieste. Zadarmo vás skrášlia make-upom dve hostesky, aby ste sa cítili ako metalové bohyne," dopåňa Pavol Dráb, organizátor festivalu.

Spark TV Promo – www.youtube.com/watch?v=7AyEIAYhr7s

Objavte sa tiež v reportáži od Spark TV, možnosť vyfotiť sa pri fotostene či na motorke, chýbať nebudú ani súťaže o hodnotné ceny.

Info o Spark TV:
Spark TV je video kanál najväčšieho českého rock/metalového časopisu Spark. Hlavným obsahom sú rozhovory s rock/metalovými hudobníkmi z celého sveta. Spark TV je jediný český video kanál zameraný na rock/metalovú scénu. Okrem rozhovorov produkuje vo vysokej kvalite oficiálne promo videa kapiel, ako sú klipy, trailery, dokumenty, upútavky, reklamy. Českú a slovenskú scénu podporuje Spark TV v rámci projektu Czechblade. Spark TV je produktom spoločnosti Smilemusic.

Doposiaľ medzi uverejnenými účinkujúcimi nájdeme: ARCH ENEMY, NENA, AMORPHIS, AXXIS, BACK:N:BLACK, BLUES PILLS, WANASTOWI VJECY, HORKÝŽE SLÍŽE, RAVENCLAW & KAI HANSEN, ALKEHOL, BIJOUTERRIER, HARLEJ, LIMETAL, ŠKWOR, METROPOLIS, DOGA, TURBO

Trojdňové vstupenky na Rock pod Kameňom 2017 sú v predaji na predajných miestach v rámci mesta Snina (Cafe Capri), prostredníctvom formulára na webovej stránke www.rockpodkamenom.sk a v sieti Ticketportal. Aktuálna cena permanentky je 28 € a jednodňové vstupenky za uvádzaciu cenu 17 € len do 15. mája 2017, od 16. mája vstupenky za 32 € (permanentka) a 20 € (jednodňová). Viac informácií nájdete na webe festivalu
www.rockpodkamenom.sk alebo na facebookových stránkach
www.facebook.com/rockpodkamenom. Festival Rock pod Kameňom sa uskutoční 2.–4. augusta 2017 v rekreačnej oblasti Sninské rybníky.


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) František Kovač + Rockshock, 2005 - 2011: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund